Daily Archive: Вересень 16, 2022

Вер 16

Відбулася відеоконференція з питань цивільного захисту

Записати

15 вересня відбулася спільна нарада в режимі відео конференції Симбірського районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області та уповноважених осіб відповідальних за напрямок роботи по цивільному захисту, а також відповідальних осіб за ведення сайтів ТГ, Самбірського району, Львівської області. Відеоконференцію проводила заступник начальника районного управління- начальник відділу профілактичної роботи Самбірського РУ ГУ ДСНС України …

Continue reading »

Вер 16

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Новації податкового законодавства в умовах воєнного стану»

У Старосамбірськй ДПІ  відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Податкові новації в умовах воєнного стану». На запитання громадян відповідав начальник Старосамбірської ДПІ Віктор Дмитрук. Пропонуємо до вашої уваги найактуальніші питання. Питання : Розкажіть, будь ласка, про зміни в оподаткуванні податком на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки в період дії воєнного стану?

Continue reading »

Вер 16

Важливі поради при подачі заявок в Державному аграрному реєстрі

У Державному аграрному реєстрі (далі – ДАР) триває прийом заявок на одержання субсидії на одиницю оброблювальних угідь та бюджетної дотації на корів. Детальніше: – https://loda.gov.ua/news/40326 – https://loda.gov.ua/news/40368 Надаємо важливі поради, розроблені спільно з Львівським відділенням Укрдержфонду підтримки фермерських господарств:

Continue reading »

Pin It on Pinterest