Daily Archive: Червень 23, 2023

Чер 23

Заплановано обприскування полів за межами с. Стрільбичі, м. Старий Самбір та смт. Стара Сіль

Підприємство «Норбілк Агрі» повідомило про обприскування полів,  що належать йому на правах оренди. Обприскування буде проводитися  за межами населених пунктів:

Continue reading »

Чер 23

Проведено зустріч з ветеранами фінансової служби

IMG_20230621_110951 [Старосамбірська міська рада]

Напередодні свята Дня державної служби Департамент фінансів Львівської ОДА запропонував продовжити гарну традицію, започатковану у 2020 році, проводити святкові Zoom – конференції з нагоди свята. На конференцію були запрошені Ветерани фінансової служби області. Фінансовий відділ виконавчого комітету Старосамбірської міської ради також запросив тих, хто будував і  зміцнював  фінансову систему Старосамбірщини , а саме:      Цепенда М.В., …

Continue reading »

Чер 23

Інтеграція системи Prozorro з Реєстром корупціонерів від НАЗК

Повідомляємо, що Національне агентство з питань запобігання корупції (надалі – НАЗК) і державне підприємство «Прозорро» інтегрували між собою електронну систему закупівель та Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Continue reading »

Чер 23

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

зображення_viber_2023-06-23_08-28-40-323 [Старосамбірська міська рада]

22 червня 2023 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Старосамбірської міської ради. На розгляд комісії було винесено 2 питання: 1. Визначення місця проживання малолітніх дітей. 2. Надання дозволу на отримання спадщини за законом малолітніми дітьми, після смерті батька.

Continue reading »

Чер 23

Вітаємо з днем народження депутата Старосамбірської міської ради Ігоря Лазірка

Шановний Ігоре Євгеновичу! Вітаємо Вас з днем народження. У цей святковий день прийміть наші щирі й теплі вітання та найкращі побажання! Ми знаємо і шануємо Вас, як людину наполегливу і цілеспрямовану, яка своєю особистою позицією сприяє справі розбудови місцевого самоврядування.

Continue reading »

Pin It on Pinterest