Daily Archive: Червень 30, 2023

Чер 30

Заплановано обприскування полів за межами сіл Тиха та Кобло

Заплановано обприскування полів за межами с. Тиха та с. Кобло. Фермерське господарство «БІБ» повідомило про обприскування полів,  що належать йому на правах оренди.

Continue reading »

Чер 30

Громадська організація “Держава і Право” пропонує безкоштовну допомогу сім’ям військовослужбовців

30062023

Пріоритетним напрямом діяльності неприбуткової громадської організації “Держава і Право” є захист прав людини. В теперішні неспокійні часи особливої уваги потребує захист прав військовослужбовців та членів їх сімей. З практики нам відомо, що поранені військовослужбовці, члени сімей загиблих або зниклих безвісти військовослужбовців, зустрічаються зі складнощами при зборі документів для отримання гарантованих державою допомог, пільг, інших елементів соціального захисту.

Continue reading »

Чер 30

Розпочинається другий етап «Школи Учасника закупівель» для представників бізнесу Львівщини

zavantazhennia-8

Департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації планується проведення другої «Школи Учасника закупівель» для представників бізнесу Львівщини. Програма «Школа Учасника закупівель» включатиме теоретичний та практичний курс знань: як підбирати тендери для участі, як правильно читати тендерну документацію, як бездоганно готувати тендерну пропозицію, як розробити свою тактику для перемоги.

Continue reading »

Чер 30

Взято участь у тренінгу з питань вебдоступності

тренінг Львів

У Львові провели тренінги з вебдоступності для публічних службовців з усієї області. Працівників органів влади навчали, як писати і створювати публікації таким чином, щоб ними могли користуватися усі люди, у тому числі із порушеннями зору. Понад 120 публічних службовців взяли участь у тренінгу з вебдоступності, що відбувся 29-30 червня у Львові. Навчання організували в партнерстві …

Continue reading »

Pin It on Pinterest