Daily Archive: Липень 26, 2023

Лип 26

Щодо легалізації заробітної плати під час «гарячої лінії» в Старосамбірській ДПІ

В Старосамбірській державній податковій інспекції відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо легалізації заробітної плати. Начальник Старосамбірської ДПІ Дмитрук Віктор надав роз’яснення про переваги використання легальної праці для роботодавців та звернув увагу на питання щодо дотримання соціальних гарантій, недопущення виплати заробітної плати менше рівня мінімальної заробітної плати, значення

Continue reading »

Лип 26

Відбулася зустріч з платниками податків

Відбулася зустріч з платниками податків. Днями відбулася зустріч начальника Старосамбірської ДПІ Дмитрука Віктора з представниками бізнесу. Під час заходу присутніх ознайомили з порядком відображення у податковій декларації про майновий стан і доходи мінімального податкового зобов’язання у ФОП – власників, орендарів земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь.

Continue reading »

Лип 26

У міській раді нагородили випускників, які отримали по 200 балів з НМТ

2-14-1024x768 [Старосамбірська міська рада]

25 липня 2023 р. голова Старосамбірської міської ради Ігор Трухим та начальниця відділу освіти Ольга Коваль зустрілися з випускниками Старосамбірських шкіл, які отримали максимальний бал на національному мультипредметному тесті. Керівник громади Ігор Трухим та головна освітянка Ольга Коваль привітали та подякували випускникам за старання і наполегливість, за сумлінність і роботу.

Continue reading »

Pin It on Pinterest