Daily Archive: Липень 11, 2023

Лип 11

Про скликання 25 позачергової сесії 8-го скликання Старосамбірської міської ради

СТАРОСАМБІРСЬКА МІСЬКА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 11 липня 2023р.        м. Старий Самбір          № 94/02-06 Про скликання 25 позачергової сесії 8-го скликання Старосамбірської міської ради Керуючись ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26 Регламенту Старосамбірської міської ради:

Continue reading »

Лип 11

Старосамбірська громада відібрана до участі у діалогових сесіях в рамках проєкту «Людський вимір – Інклюзивні дані для стабільності та розвитку»

IMG_7516 [Старосамбірська міська рада]

Відділ економічного розвитку та інвестицій Старосамбірської міської ради нещодавно подав проєктну заявку для участі у наступному етапі конкурсного відбору громад від Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine до серії фасилітованих діалогів, які сприятимуть залученню мешканців та представників органів місцевої влади для обговорення найбільш важливих та нагальних потреб та спільної розробки планів дій громади щодо їх …

Continue reading »

Лип 11

Стартувало оздоровлення дітей нашої громади

10072023

Управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Старосамбірської міської ради було здійснено підбір дітей відповідно до Порядку направлення дітей,  які потребують  особливої соціальної уваги та підтримки, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 16 червня 2021 року № 503/0/5-21  зареєстрований Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Львів) 22 червня 2021 року № 43/2256 (далі – Порядок)  до дитячого …

Continue reading »

Лип 11

Уряд розширив перелік доступних сервісів у ЦНАП!

Отримати довідку про несудимість, скласти «на права» чи скористатися розширеним переліком будівельних послуг можна в найближчому фронт-офісі. Щоби скласти теоретичний іспит для отримання водійського посвідчення, тепер не потрібно їхати до сервісних центрів МВС. Адже послуга доступна у ЦНАП.

Continue reading »

Лип 11

Вітаємо з Днем народження спеціаліста І категорії загального відділу Лідію Петрівну Сідак

d5715771bcd7e54b58af5fcb987473bb

Шановна Лідіє Петрівно! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо, щоб Ви ніколи не знали тривог, печалі і втоми, а на обличчі завжди іскрилася посмішка. Нехай цей знаменний день принесе більше дива, сил для нових звершень і мирне небо над головою!

Continue reading »

Pin It on Pinterest