Monthly Archive: Травень 2024

Тра 28

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Миколу Москаленка

Шановний Миколо Сергійовичу! Вітаємо Вас з Днем народження! Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, вірних рішень і безперечних успіхів у роботі, незгасимого оптимізму життя і мирного неба над головою!

Continue reading »

Тра 22

Вітаємо з днем народження начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму Ігоря Піхо

Шановний Ігоре Володимировичу!  Щиро вітаємо Вас з Днем народження. Бажаємо Вам творчих успіхів та новаторських ідей. Будьте здоровим, щасливим, оточеним увагою і любов’ю дорогих людей. Довгих років життя, мирного неба над головою.

Continue reading »

Тра 21

Про затвердження паспортів бюджетних програм

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старосамбірської міської ради Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм та звітів  про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014р.№836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» із змінами та доповненнями затверджено паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на …

Continue reading »

Тра 21

Про затвердження в новій редакції паспорта бюджетної програми

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старосамбірської міської ради Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм та звітів  про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014р.№836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» із змінами та доповненнями затверджено в новій редакції паспорт бюджетної програми …

Continue reading »

Тра 21

Вітаємо з ювілеєм керівника комунального підприємства “Старий Самбір теплокомуненерго” Миколу Клибаника

Шановний Миколо Дем’яновичу, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам відмінного здоров’я, впевненості в собі, великих прагнень та безперечних успіхів, доброї удачі і вірних друзів, щирої любові і мирного неба над головою! Нехай в запасі завжди будуть сили, цікаві ідеї і оптимістичний настрій!

Continue reading »

Тра 20

Вітаємо начальника відділу освіти Старосамбірської міської ради Ольгу Коваль

t_1_tiulpani-1

Шановна Ольго Володимирівно, прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щирої поваги співробітників, визнання людей, сімейного добробуту та мирного неба над головою!   Нехай доля дарує світ і благо, а будь-яке рішення, прийняте Вами, буде вірним і правильним.

Continue reading »

Тра 19

Вітаємо з ювілеєм завідувача дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Маковську Лесю Михайлівну

0bf34a360ed7d3352541e6fc371408ce

Шановна Леся Михайлівно, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, нових радісних подій та жіночої краси! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти та хороші новини, а також щастя і радість! Переконані, що Ваша нелегка праця завжди буде високо оцінена, а служба людям приносить задоволення.

Continue reading »

Тра 17

Моніторинг доступності іінформації та публічних послуг у сфері соціального захисту населення

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 24.04.2024 №6/8-6746/0/1-24  та з метою проведення моніторингу доступності для маломобільних груп населення, зокрема осіб з інвалідністю, інформації та публічних послуг у сфері соціального захисту надсилаємо Методичні рекомендації та Рекомендації щодо викладення інформації суб’єктами владних повноважень у форматах, що забезпечують доступність її сприйняття, схвалені розпорядженням Кабінету Міністрів України від …

Continue reading »

Тра 17

Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії січень – березень 2024 р.

17052024

Зміни в отриманні допомоги ВПО Постанова Кабінету Міністрів України від 26 січня 2024 р. № 94 “Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб”. Передбачає: призначення допомоги на шість місяців у період воєнного стану. Виплата допомоги на проживання ВПО автоматично продовжується з 1 лютого 2024 р., на один місяць, без додаткового …

Continue reading »

Тра 14

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Оксану Низкогуз

Шановна Оксано Василівно! Прийміть наші щирі вітання з днем народження. Нехай збудуться всі Ваші мрії! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, сімейного добробуту та мирного неба над головою!

Continue reading »

Page 1 of 212

Pin It on Pinterest