Monthly Archive: Липень 2021

Лип 30

Як створити недискримінаційне середовище у школі: покрокова інструкція для директора

Infografic_questionnaire [800x600]

Забезпечення рівного доступу до освіти і неупередженого ставлення до всіх дітей — такі ж важливі завдання директора школи, як і забезпечення якості освітньої діяльності школи. Принцип інклюзивності та справедливості в освіті передбачає, що всі діти повинні мати доступ до освітніх можливостей, що сприятиме досягненню ними кращих результатів у навчанні незалежно від статі, національності або достатку, …

Continue reading »

Лип 30

Щодо обприскування полів

Підприємство «Норбілк Агрі» повідомило про обприскування полів,  що належать йому на правах оренди . Обприскування буде проводитися  за межами населених пунктів:

Continue reading »

Лип 30

30 липня у світі відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Важливим напрямом державної політики є протидія торгівлі людьми. Торгівля людьми – здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману,

Continue reading »

Лип 30

Конкур проектів для Громадських Організацій

Замітка конкурс ГО

Конкур проектів для Громадських Організацій Спільно з ЄС EU4society МФ “ВІдродження”  оголосили конкурс проєктів “Мости співпраці”. Максимальний розмір гранту – 350 тис. грн.

Continue reading »

Лип 29

Вітаємо з Днем народження!

ДН

Старосамбірська міська рада вітає з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Мар’яну Юрчак. Шановна Мар’яно Зіновіївно! Від щирого серця вітаємо Вас з таким чудовим святом. Нехай доля буде прихильною, хай лише хороші новини приємно дивують Вас. Нехай у Вашому серці завжди співає весна, а тепле сонце зігріває Вашу домівку.

Continue reading »

Лип 29

Проведено комісійні виїзди за заявами жителів

IMG_20210727_102203 [Старосамбірська МР]

Впродовж минулого тижня спеціалаістами Старосамбірської міської ради було проведено виїзди за заявами жителів міста Старий Самбір. На комісійних виїздах було розглянуто питання встановлення меж земельних ділянок на Посаді Горішній, розгляд заяви розстанування індивідуальних гаражів на вулиці Стефаника.

Continue reading »

Лип 29

До уваги закладів ресторанного господарства та організації харчування

Замітка харчування

Старосамбірська міська рада на виконання пункту 1.7.1. Протоколу №20 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 12 липня 2021 року на час функціонування в теплий період року рекомендує:

Continue reading »

Лип 28

У Старому Самборі відбувся турнір з пляжного волейболу

зображення_viber_2021-07-28_09-26-44-528 [Старосамбірська МР]

27 липня з ініціативи Старосамбірської ДЮСШ на міському стадіоні відбувся турнір з пляжного волейболу серед дівчат 2005 р. н та молодші. В турнірі взяли участь 9 команд: 2 команди- м. Самбір, 2 команди – м. Новий Калинів, 1 команда з Нижанкович, 4 команди – господарів змагань, Старосамбірчан.

Continue reading »

Лип 28

Відбулось засідання круглого столу

 27 липня 2021 року працівники сектору «Служба у справах дітей» Старосамбірської міської ради взяли участь у засіданні круглого столу на тему : «Позбавлення батьківських прав», який було організовано Самбірським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також у засіданні круглого столу взяли участь прокурор Самбірської районної прокуратури, та працівник ювенальної превенції Самбірського відділу національної …

Continue reading »

Лип 28

Кожна громада може отримати від держави до 2 млн гривень на розвиток соціальних послуг в рамках пілотного проекту

центр соціальних послуг

Уряд спростив умови участі територіальних громад у пілотному проекті „Розвиток соціальних послуг”. Кожна громада, яка візьме участь у проекті, отримає від держави до 2 млн гривень на рік на розвиток соціальних послуг. Відповідна постанова прийнята сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України. У 2020 році коштами з державного бюджету, передбаченими на цей пілотний проект, не змогла …

Continue reading »

Page 1 of 1112345...10...Остання »

Pin It on Pinterest