Daily Archive: Жовтень 1, 2021

Жов 01

Відбувся перший етап змагань з футболу “Шкільна ліга Львівської області”

фут

На Старосамбірському міському стадіоні відбувся перший етап обласних змагань з футболу «Шкільна ліга Львівської області» серед учнів  2008 р.н та 2010 р.н закладів середньої освіти Старосамбірської ТГ.   У змаганнях взяли участь  вісім команд  школярів . Учасників змагань привітали заступник начальника гуманітарного відділу Ігор Піхо  та директор Старосамбірської ДЮСШ Андрій Луць.

Continue reading »

Жов 01

Дорога освітянська родино!

з днем вчителя

Усіх, хто причетний до благородної справи навчання і виховання підростаючого покоління,  сердечно вітаємо із професійним святом – Днем працівників освіти. Дякуємо за високе служіння обраній справі, самовідданість, невтомний творчий пошук, високий професіоналізм та життєву мудрість, добро і щедрість душі.

Continue reading »

Жов 01

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

  Старосамбірська міська рада Самбірського району Львівської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного спеціаліста юридичного відділу.  Вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста юридичного відділу апарату Старосамбірської міської ради:

Continue reading »

Жов 01

У 2021 році за ініціативою Мінсоцполітики були підвищені всі страхові пенсії

У цьому році були підвищені всі страхові пенсії, а саме для 10,3 мільйонів пенсіонерів. Про це заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час прес-конференції. Вона зазначила, що це вдалося зробити завдяки кільком крокам: з 1 березня пенсії зросли в результаті індексації; з 1 липня – у зв’язку із підвищенням прожиткового мінімуму та встановленням …

Continue reading »

Pin It on Pinterest