Daily Archive: Жовтень 27, 2021

Жов 27

Старосамбірська громада подала документи для участі у експериментальному проекті Мінсоцполітики

2510 [Старосамбірська МР]

270 територіальних громад подали документи для участі у експериментальному проекті з організації в громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах. Залежно від потреб громади, крім соціальних послуг будуть напрацьовані інші форми роботи з такими сім’ями.

Continue reading »

Жов 27

Проекти рішень 12-ї сесії восьмого скликання Старосамбірської міської ради

проект рішення

ПРОЕКТ СТАРОСАМБІРСЬКА МІСЬКА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 12-а сесія восьмого скликання  Р І Ш Е Н Н Я від 04 листопада 2021р.  м. Старий Самбір   № Про встановлення плати за надання адміністративних послуг Заслухавши інформацію міського голови м.Старий Самбір Трухима І.С. про встановлення плати за надання адміністративних послуг за видачу довідок про реєстрацію місця …

Continue reading »

Жов 27

Інформацію про рух коштів на єдиному рахунку можна переглянути в режимі «Єдина картка платника» Електронного кабінету

Головне управління ДПС у м. Львові повідомляє, що інформацію про рух коштів на єдиному рахунку для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску в актуальному стані платники податків мають можливість переглянути в режимі «Єдина картка платника» пункту меню «Єдиний рахунок» Електронного кабінету.

Continue reading »

Жов 27

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ БЕЗ ЧЕРГ ТА ЗАЙВИХ ВИТРАТ Електронний кабінет особи з інвалідністю

Електронний кабінет особи з інвалідністю забезпечує зручний оперативний спосіб подачі пакету документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі – ТЗР) онлайн.

Continue reading »

Жов 27

Вимоги правил безпечної експлуатації побутових газових приладів

Для запобігання нещасних випадків і аварій при використанні природного газу в побуті, необхідно пам’ятати і суворо дотримуватись вимог правил безпечної експлуатації побутових газових приладів, постійно перевіряти тягу димових і вентиляційних каналів. Приміщення, де встановлені газові прилади, повинні постійно провітрюватися, а кватирки або фрамуги вікон залишатися відчиненими. Категорично забороняється:

Continue reading »

Жов 27

До уваги одержувачів житлових субсидій! Як удома перевірити розмір субсидії?

img2946

У відкритому доступі за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua знаходиться Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій. За даними реєстру громадяни можуть дізнатись чи призначили сім’ї житлову субсидію, термін, на який призначено субсидію, розмір призначеної субсидії, спосіб виплати та назву управління соціального захисту населення, в якому зберігається особова справа отримувача субсидії. Як це зробити?

Continue reading »

Pin It on Pinterest