Daily Archive: Жовтень 6, 2021

Жов 06

Протягом вересня – жовтня місяця проходить профілактичний захід «Урок».

На виконання ст.53 Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту», листа Міністерства соціальної політики України «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»», наказу служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації, департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 03 вересня 2021 р. №25-473/0/2-21  «Про організацію проведення у 2021 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»», сектором «Служба у …

Continue reading »

Жов 06

Інформація щодо вантажу гуманітарної допомоги

Завдяки співпраці з фондом святого Володимира (м.Львів), Старосамбірський міський центр надання соціальних послуг отримав вантаж гуманітарної допомоги вагою 602 кг. В складі вантажу вживані постільна білизна, одяг для дорослих і дітей, а також взуття. Вантаж буде роздано для потреб малозабезпечених громадян та сімей з дітьми Старосамбірської громади.

Жов 06

За підтримки Канади на Львівщині розвиватимуть соціальні послуги в громадах

06102021

1 жовтня відбулась робоча зустріч керівників служби у справах дітей та департаменту соціального захисту Львівської ОДА з представниками посольства Канада в Україні. Основною темою зустрічі став розвиток соціальних послуг в громадах Львівської області. Учасники обговорили результати поточної співпраці та виокремили головні напрямки подальшої роботи.

Continue reading »

Pin It on Pinterest