Daily Archive: Жовтень 12, 2021

Жов 12

Створено перший пожежно-рятувальний загін з місцевої пожежної охорони (відео)

dsns-1

На Львівщині створений перший пожежно-рятувальний загін з місцевої пожежної охорони. На даний час загін у с. Куликів розвивається, збільшує кількість техніки та зону обслуговування.

Continue reading »

Жов 12

У Старосамбірській ДПІ роз’яснюють громадянам особливості добровільного декларування

Днями начальник Старосамбірської ДПІ Віктор Дмитрук провів зустріч з громадянами з питань запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування. Під час заходу Віктор Дмитрук  ознайомив присутніх з основними положеннями Податкового кодексу України, що стосуються одноразового декларування активів. Зокрема, розповів про розміри ставок для обчислення одноразового збору із задекларованих активів, перелік активів, які можуть бути задекларовані, суб’єкти декларування, …

Continue reading »

Жов 12

Старосамбірська міська рада висловлює співчуття з приводу смерті журналіста Романа Іванчука

Ivanchuk-1-1 [800x600]

10 жовтня,  помер відомий і талановитий журналіст Роман Михайлович Іванчук. Заслужений журналіст України Роман Іванчук був еталоном у журналістиці, він був зразком для колег, він був чесним з читачем. Після себе залишив великий спадок – творчий доробок. Адже прізвищем Роман Іванчук вкриті десятки підшивок видань «Червоний прапор», «Самбірські вісті», «Програма ТБ ПЛЮС», «ЕКСПРЕС» та «Високий …

Continue reading »

Жов 12

Про які обставини, що випливають на право отримання субсидії, необхідно обов’язково повідомляти орган соціального захисту населення сім’ям, які отримують житлову субсидію?

Сім’ям, які отримують житлову субсидію, обов’язково необхідно протягом 30 календарних днів повідомляти територіальні управління соціального захисту населення про обставини, які впливають на право отримання субсидії, зокрема, якщо будь-хто із складу домогосподарства або членів їх сімей:

Continue reading »

Pin It on Pinterest