Daily Archive: Лютий 1, 2022

Лют 01

Реєстрація на ЗНО-2022 стартує 01 лютого!

зно 1

Львівський регіональний цент р оцінювання якості освіти наголошує, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триває  до 09 березня 2022 року. У Львівській області діє пункт реєстрації (далі ПР) для допомоги та консультації учасникам. Абітурієнти, які бажають вступати до закладів вищої освіти, а також учні (студенти) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та закладів …

Continue reading »

Лют 01

Про надання допомоги ветеранам

Телефон_Довіри_Славутич

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально- психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає соціально- психологічні, правові, інформаційні послуги ветеранам війни та членам їх родин.

Continue reading »

Лют 01

У міській раді обговорили перспективи функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони

D934EE6C-5B83-4C53-8591-5D3A82D58D60 [Старосамбірські вісті]

31 січня 2022 року начальник Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Олег ХІМ‘ЯК завітав до голови Старосамбірської міської ради  Ігоря ТРУХИМА. Метою зустрічі було обговоренно питання щодо функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони на території громади, а також прийняття Програми  щодо забезпечення працівників ДПД пожежним інвентарем.

Continue reading »

Pin It on Pinterest