Daily Archive: Лютий 22, 2022

Лют 22

Рекомендації щодо дій населення за сигналом оповіщення “Увага всім”

загружено

У разі виникнення реальної загрози життю та здоров’ю людей внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період проводиться оповіщення населення сигналами цивільного захисту з використанням технічних засобів оповіщення та залученням для передачі повідомлень телерадіомовних організацій. Доведення сигналів, повідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій до населення, а також інформування здійснюється департаментом з …

Continue reading »

Лют 22

Припинення корпоративних правовідносин: консультує державний реєстратор

Вихід учасників зі складу тов: процедура та правові наслідки Припинення корпоративних правовідносин між учасником і товариством регулюється Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» , а також може визначатися статутом товариства та корпоративним договором, укладеним між учасниками. Чи є  вихід з ТОВ та які правові наслідки для учасників, читайте у консультації:

Continue reading »

Лют 22

Чи можуть не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування жінки оформити допомогу?

Відповідно до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” право на державну допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами мають вагітні жінки (у тому числі неповнолітні), які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Continue reading »

Лют 22

Субсидія допоможе вчасно оплачувати житлово-комунальні послуги, а наявність заборгованості не перешкоджає її отриманню

Громадянам, які не можуть самотужки платити за житлово-комунальні послуги, надається допомога через програму житлових субсидій. Оформити її можна не тільки перед початком опалювального періоду, а в будь-який час, коли домогосподарству складно сплачувати комунальні послуги.

Continue reading »

Pin It on Pinterest