Daily Archive: Лютий 14, 2022

Лют 14

16 лютого буде проводитися перевірка системи оповіщення

В порядку виконання заходів із створення місцевих систем оповіщення департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводитись перевірка кінцевих сигнально-гучномовних пристроїв для оповіщення населення – “електронних сирен”, які встановлені в населених пунктах сільських, селищних та міських територіальних громад.

Continue reading »

Лют 14

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА АГРАРІЇВ ЛЬВІВЩИНИ З ДЕРЖАВНОГО ТА ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ НА 2022 РІК

  Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації розпочато реалізацію заходів Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, що затверджена рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021 року №57 (зі змінами).

Continue reading »

Лют 14

Заява Служби безпеки України щодо проявів гібридної війни в інформаційному просторі

Сьогодні вітчизняний інформаційний простір зазнає безпрецедентного впливу. Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей. Усе це в комплексі – ніщо інше, як чергова потужна хвиля гібридної війни.

Continue reading »

Лют 14

Які вакансії та зарплати задекларували працедавці Львівщини?

Станом на 01.02.2022 року база вакансій Львівського обласного центру зайнятості налічувала 4,5 тисяч пропозицій працевлаштування, із яких 30,0% складали вільні місця праці для кваліфікованих робітників з інструментом (швачок, монтерів кабельного виробництва, слюсарів-сантехніків, слюсарів аварійно-відновлювальних робіт, слюсарів-ремонтників, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, пекарів та ін.). Середній розмір заробітної плати за цією групою професій становив 10058 …

Continue reading »

Pin It on Pinterest