Monthly Archive: Вересень 2023

Вер 30

Привітання Старосамбірського міського голови з Днем захисників і захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці

Шановна Старосамбірська громадо! Прийміть щирі вітання зі святом – Покрови та Днем захисників та захисниць України! Сьогодні в українських храмах моляться за українських воїнів минулого і сучасного. Ми молимося за козацтво, за воїнів УПА та їх сучасних наступників, котрі відстоюють нашу свободу зі зброєю у руках. Ми згадуємо усіх, хто поклав життя та здоров’я заради …

Continue reading »

Вер 30

Вітаємо працівників бібліотек Старосамбірської громади

bybllyoteka

Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

Continue reading »

Вер 30

Вітаємо з Днем народження почесного громадянина міста Старий Самбір Кантарович Богдану Михайлівну

Шановна Богдано Михайлівно! Вітаємо Вас з Днем народження!  Бажаємо серцем і душею любити і вірити у своє щастя, доброго ставлення близьких і найтепліших свят у колі сім’ї. А ще бажаєм ніколи не хворіти та з бадьорістю зустрічати кожен свій новий день. Всіх благ Вам і гармонії душі.

Continue reading »

Вер 29

В Україні 1 жовтня буде масштабна хвилина мовчання

276300378_337682775052929_4632762142541567138_n-2

У День захисників і захисниць України, 1 жовтня, по всій країні відбудеться масштабна хвилина мовчання в пам’ять про всіх загиблих воїнів. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Continue reading »

Вер 29

Привітання Старосамбірського міського голови з Днем працівників освіти

74b_den_uchitelya_2016_depositphotos_78516836

Першої Неділі жовтня ми відзначаємо світле і прекрасне свято – День працівників освіти, наших вірних наставників, сіячів доброго і вічного, порадників і друзів.  Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани.

Continue reading »

Вер 29

Вітаємо освітян Старосамбірської громади

02102020-2

Шановні  освітяни Старосамбірщини! Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом! Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають дороговказом …

Continue reading »

Вер 28

На Львівщині відбулось перше засідання Ради з питань ВПО

28092023

Через збройну агресію рф проти України на Львівщину переїхали тисячі вимушених переселенців. Рада ВПО, яку створили в області, покликана допомогти інтеграції внутрішніх переселенців, роботі органів обласної і місцевої влади для забезпечення прав та інтересів ВПО.

Continue reading »

Вер 28

Продовжується робота проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану» (частина ІІ)

Замітка проект бізнес ІІ

  За підтримки програми EU4Business,  Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада  продовжують реалізацію проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану». В рамках реалізації проєкту, що складається з серії 10-ти семінарів триває індивідуальна робота над проєктами для підприємців. Програма мінікурсу та бізнес-акселератора підготовлена спеціально для малого і середнього бізнесу, з …

Continue reading »

Вер 27

У Старому Самборі відбудеться відкриття меморіальних дощок захисникам

images (5)

1 жовтня Україна відзначає три славетних свята: День захисників і захисниць України,  День  українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, 1 жовтня 2023 р. на території Старосамбірського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника відбудеться урочистий захід з нагоди відкриття меморіальних …

Continue reading »

Вер 26

До уваги родинам захисників

Важливі_контакти_родинам_Захисників (2)_page-0002 [1600x1200]

Continue reading »

Page 1 of 612345...Остання »

Pin It on Pinterest