Daily Archive: Лютий 1, 2024

Лют 01

На форумі «Психосоціальні послуги» обговорять просвітницькі ініціативи та інноваційні рішення в освітньому середовищі

01022024

В цьому блоці обговорять важливі аспекти розвитку навичок та підтримки в галузі психосоціального благополуччя в освітньому просторі. У блоці «Школа і сім’я – фортеці стійкості» представлять просвітницькі ініціативи та інноваційні рішення для освітнього простору та українських родин. Значну увагу приділять значущості навчання учасників освітнього процесу навичкам першої психологічної допомоги, управління проблемами та стресом.

Continue reading »

Лют 01

Прийом грантових заявок в рамках Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка»

Замітка гранти сг

  Cередні та великі переробні підприємства Львівщини можуть отримати грант від 150 000 до 500 000 доларів США. За підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка» (USAID КЕУ) оголошено прийом грантових заявок на реалізацію заходів, спрямованих на підтримку та розвиток українських переробних підприємств у харчовій галузі.

Continue reading »

Лют 01

Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

Замітка Фонд гарантування

  За інформацією департаменту агропромислового розвитку ЛОДА 25 січня 2024 року розпочав свою роботу Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві Європейський Союз та Група Світового банку разом з Урядом України започаткували роботу Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, який сприятиме розвитку аграрного сектору та спрямований на підтримку малих фермерів, які обробляють земельні ділянки площею …

Continue reading »

Pin It on Pinterest