Daily Archive: Лютий 5, 2024

Лют 05

Основні поради з профілактики онкологічних захворювань

8-600x270

1.Що робити? Проходити профілактичні огляди. Вчасно звертатися до лікаря з приводу будь-яких захворювань і порушень здоров’я. Строго виконувати всі рекомендації лікарів по обстеженню й лікуванню захворювань, в першу чергу тих, котрі можуть бути передпухлинними. Жити здоровим і повноцінним життям. Чого не робити?В першу чергу позбутися шкідливих звичок, не курити. І, у другу – не забивати собі …

Continue reading »

Лют 05

Виплати для ВПО після 1 березня: кому продовжують, а для кого умови переглядатимуть

05022024

Кількість отримувачів допомоги ВПО в Україні на 1 грудня 2023 року становила 2,6 млн осіб. У січні 2024 року Уряд прийняв постанову про продовження виплат для ВПО, розроблену Мінсоцполітики. Всі внутрішньо переміщені особи, які отримували допомогу на проживання до 1 лютого, продовжать її отримувати до 1 березня без додаткового звернення.

Continue reading »

Лют 05

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Андрія Басараба

112824225 [800x600]

Шановний Андрію Богдановичу! Вітаємо Вас з 45-річчям! Щиро бажаємо бути здоровим, щасливим, оточеним увагою і любов’ю дорогих людей.  Зичимо Вам міцного здоров’я та життєвого оптимізму. Щиро бажаємо реалізації задуманих планів, професійного успіху, бадьорості духу, домашнього тепла та мирного неба над головою!

Continue reading »

Pin It on Pinterest