Daily Archive: Жовтень 2, 2023

Жов 02

В Старосамбірській громаді відкрили пам’ятні дошки захисникам України

IMG_8080 [Старосамбірська міська рада]

У Старому Самборі відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам, випускникам школи Олегу Турянському, Сергію Беспалову-Щербану та Василю Пелишу. Вони віддали найдорожче – своє життя, захищаючи Україну та рідну громаду. У День Покрови Пресвятої Богородиці їх імена були розміщені на стіні освітнього закладу, в якому мали честь їх виховати. Церемонія відкриття та освячення меморіальних дощок загиблим воїнам-землякам пройшла у …

Continue reading »

Жов 02

Вітаємо депутата Старосамбірської міської ради Івана Йосиповича Ільківа

Шановний Іван Йосипович, вітаємо Вас з Днем ​​народження! Бажаємо міцного здоров’я і сімейного благополуччя. Нехай Ваша праця завжди буде високо оцінена, а служба людям приносить правдиве задоволення. Щиро бажаємо Вам  незгасимого оптимізму життя та мирного неба над головою.

Continue reading »

Жов 02

Старосамбірські податківці надають практичну допомогу платникам

Працівники Старосамбірської ДПІ на постійній основі надають практичну допомогу для платників щодо застосування ПРРО та роз’яснюють зміни до податкового законодавства згідно Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Continue reading »

Жов 02

Зареєструвати програмний РРО просто

Старосамбірська ДПІ інформує, що перш за все на обліку  має перебувати господарська одиниця, де буде використовуватись програмний реєстратор розрахункових операцій. Про це суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган  шляхом подання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП. 

Continue reading »

Жов 02

Як розпізнати інфаркт та інсульт

3-15

Існує сумна статистика, згідно якої інфаркт та інсульт посідають перші місця серед усіх інших захворювань. Обидва захворювання дуже серйозні, тому дуже важливо своєчасно розпізнати їх і вжити адекватних заходів з надання першої допомоги хворому до приїзду швидкої,- радить сайт “Здоровий спосіб життя” Інфаркт та інсульт є захворюваннями, які вимагають негайного медичного втручання. Часові рамки, в які …

Continue reading »

Pin It on Pinterest